Wesprzyj nas

Fundację Mocni Nadzieją możesz wesprzeć na różne sposoby: kupując cegiełkę na rzecz naszych podopiecznych za pomocą szybkiej wpłaty online, zlecając przelew na nasze konto, ustalając zlecenie stałe, pomagając bezpłatnie podczas zakupów przez internet lub polecając nas na Facebooku. Każda forma wsparcia jest dla nas bardzo ważna. Prosimy, zapoznaj się z możliwościami pomocy, przedstawionymi poniżej.

Kup cegiełkę online:

Cegiełkami Fundacji są Dębowe Listki o wartościach: 5, 10, 20, 50, 100 i 200 zł. Każda kupiona cegiełka pozwala nam lepiej realizować naszą misję. Kupując cegiełkę, stajesz się Darczyńcą dokonującym darowizny na cele statutowe Fundacji. Fundacja przesyła potwierdzenie darowizny drogą mailową na wyraźne życzenie Darczyńcy. Jeśli chcesz dokonać wpłaty w innej kwocie, skorzystaj z przelewu tradycyjnego.

Dębowy Listek 5 zł

Dębowy Listek 10 zł

Dębowy Listek 20 zł

Dębowy Listek 50 zł

Dębowy Listek 100 zł

Dębowy Listek 200 zł

Operatorem płatności jest firma:

Logo tpay.com

Przelew:

Darowiznę na rzecz Fundacji Mocni Nadzieją można również wpłacić tradycyjnym przelewem w dowolnej kwocie na poniższe dane:

Fundacja Mocni Nadzieją
ul. Dobrowolskiego 13, 58-500 Jelenia Góra
nr rachunku: 36 1020 2124 0000 8802 0223 1165 (bank PKO BP)
Tytuł wpłaty: „Darowizna na rzecz Fundacji” lub „Darowizna”.

Skorzystaj z ulgi podatkowej za darowiznę

Wpłata na rzecz Fundacji daje możliwość skorzystania „ulgi za darowizny” przy rozliczaniu PIT. Do formularza PIT-37, PIT-36 lub PIT-28 dodaj załącznik PIT/O i wypełnij odpowiednie pola. Kwota darowizny obniży Twój dochód i jednocześnie zmniejszy kwotę należnego podatku.

Dane do wpłat pochodzących z zagranicy:

IBAN: PL36102021240000880202231165     BIC (SWIFT): BPKOPLPW

Stałe wsparcie w postaci regularnych wpłat:

Otrzymując stałe wsparcie od naszych Darczyńców, możemy lepiej zaplanować działania na rzecz naszych podopiecznych i ich rodzin. Dlatego rozważ możliwość przekazywania regularnych darowizn na rzecz naszej Fundacji. Nawet niewielkie, lecz otrzymywane regularnie kwoty bardzo pomogą nam w zaspokajaniu potrzeb podopiecznych oraz realizacji nowych pomysłów.

W celu ustalenia zlecenia stałego na rzecz Fundacji Mocni Nadzieją, zaloguj się do swojej usługi bankowości internetowej lub udaj się do banku.

Zlecenie stałe ustaw na poniższe dane:

nr rachunku (bank PKO BP): 36 1020 2124 0000 8802 0223 1165
Fundacja Mocni Nadzieją, ul. Dobrowolskiego 13, 58-500 Jelenia Góra.

Skorzystaj z ulgi podatkowej za darowiznę

Wpłata na rzecz Fundacji daje możliwość skorzystania „ulgi za darowizny” przy rozliczaniu PIT. Do formularza PIT-37, PIT-36 lub PIT-28 dodaj załącznik PIT/O i wypełnij odpowiednie pola. Kwota darowizny obniży Twój dochód i jednocześnie zmniejszy kwotę należnego podatku.

Inne metody wsparcia Fundacji Mocni Nadzieją:

WSPARCIE PODCZAS ZAKUPÓW

Robisz zakupy w sklepach internetowych? Teraz możesz wesprzeć Fundację Mocni Nadzieją przy okazji robienia zakupów przez internet! Dzięki FaniMani.pl pomagasz w trakcie zakupów sieci. W akcji bierze udział już ponad 1030 sklepów. Pomaganie jeszcze nigdy nie było tak proste! Robisz zakupy tak jak zwykle i płacisz tak jak zwykle, a do nas trafia średnio 2,5% wartości Twoich zakupów. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://fanimani.pl/fundacjamocninadzieja/

ZAINSTALUJ PRZYPOMINAJKĘ!

Zapominasz o pomaganiu? Przypominajka to rozwiązanie dla Ciebie! Dzięki niej już nigdy nie przeoczysz okazji do pomagania. Już w wynikach wyszukiwania zobaczysz, który sklep umożliwia wsparcie Fundacji Mocni Nadzieją, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. Przypominajka FaniMani nie wymaga logowania na stronie FaniMani.pl, jest bezpieczna, darmowa i wolna od reklam. Dodaj ją do swojej przeglądarki internetowej: Zainstaluj przypominajkę

WSPARCIE PRZEZ FACEBOOKA

Jeśli posiadasz konto na Facebooku, możesz wesprzeć naszą Fundację w bardzo prosty sposób. Polub nasze strony, zaproś do polubienia swoich znajomych, lajkuj i udostępniaj nasze posty. Dzięki temu będziesz bliżej nas i naszych działań. Dziękujemy za każde polubienie i udostępnienie!

Podaruj sprzęt medyczny i rehabilitacyjny:

Fundacja Mocni Nadzieją przyjmie lub odkupi za symboliczną kwotę łóżka medyczne (rehabilitacyjne) i inny sprzęt medyczny: wózki inwalidzkie, kule, balkoniki. Nasi podopieczni znajdują się zazwyczaj w bardzo trudnej sytuacji materialnej; wielu z nich potrzebuje wypożyczenia niezbędnego sprzętu medycznego, na którego kupno nie mogą sobie pozwolić. Obecnie posiadamy dwa łóżka medyczne oraz kilka drobnych sprzętów niezbędnych chorym niesamodzielnym, które nieodpłatnie wypożyczamy naszym podopiecznym. Potrzeby chorych są jednak ogromne, stąd nasza prośba o pomoc. Jeśli chcesz i możesz pomóc, skontaktuj się z nami:

tel. 732 686 896  |  e-mail: fundacja@mocninadzieja.pl

Chcesz pomóc w inny sposób?

Masz inne pomysły na wsparcie Fundacji Mocni Nadzieją? Jesteśmy otwarci na propozycje! Skontaktuj się z nami:

tel. 732 686 896  |  e-mail: fundacja@mocninadzieja.pl