Pan Marek

podopieczny3

Pan Marek znajduje się pod opieką Fundacji Mocni Nadzieją od dnia 31.07.2019 r., choć już przed tą datą wspomogliśmy Go dwiema paczkami żywnościowymi z uwagi na potrzebę pilnej pomocy.

Pan Marek skontaktował się z nami mailowo. Otrzymaliśmy od Niego następujący list:

„Zwracam się do fundacji o pomoc czy to zakup lekarstw czy żywności każda pomoc dla mnie jest drogocenną wiem co to jest bieda i głód bo nie raz idę spać głodny bo nie mam. Mam 51 lat jestem bardzo biedny samotny chory na schizofrenię po zawale serca po opłatach nie mam pieniędzy na zakup podstawowych artykuły żywnościowych dlatego proszę o pomoc”

Pan Marek utrzymuje się z zasiłku w wysokości zaledwie 645 zł miesięcznie. Choroba psychiczna spowodowała wykluczenie z normalnego życia;  najgorsze są samotność i bieda, na które nie ma lekarstwa…

Pan Marek jest ogromnie wdzięczny i zawsze przesyła serdeczne podziękowania za każdą pomoc. Wartość pojedynczej paczki żywnościowej waha się od 80 do 260 zł + koszt wysyłki kurierskiej (w zależności od ciężaru i gabarytów).

Zbieramy fundusze na bieżące potrzeby Pana Marka, w tym między innymi na żywność, opał, odzież, leki, środki czystości.

brak_zdjecia

Stosowna dokumentacja Podopiecznego znajduje się w posiadaniu Fundacji Mocni Nadzieją.
Do dnia 05.02.2021 wysłaliśmy do Pana Marka siedemnaście paczek żywnościowych. Oprócz tego sfinansowaliśmy 400 kg opału, ciśnieniomierz naramienny, kilka opakowań leków i ciepłą pościel. Łączny koszt pomocy wynosi 3 575,06 zł.
Prosimy, pomóż nam kontynuować wsparcie dla Pana Marka!

Wspomóż Pana Marka darowizną!


lub wpłać dowolną kwotę na konto Fundacji:

nr rachunku: 36 1020 2124 0000 8802 0223 1165 (bank PKO BP)

z dopiskiem „Dla Pana Marka”.