Podopieczni

brak_zdjecia

Pani Ewa

Pani Ewa cierpi na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP). Mieszka samotnie i żyje bardzo skromnie. Do tej pory często musiała wybierać między zakupem żywności i leków. Teraz może liczyć na naszą pomoc.

podopieczna_agnieszka

Pani Agnieszka

Pani Agnieszka żyje zupełnie samotnie. Liczne schorzenia utrudniają jej normalne funkcjonowanie i uniemożliwiają podjęcie jakiegokolwiek zatrudnienia. Utrzymuje się z bardzo skromnej renty socjalnej. Jesteśmy dla niej jedynym wsparciem w samotnym, smutnym życiu.

podopieczny3

Pan Marek

Pan Marek choruje na schizofrenię, która wyklucza Go z normalnego życia. Z powodu choroby nie jest w stanie podjąć pracy. Mieszka zupełnie samotnie, a jego jedyne źródło utrzymania to głodowa renta socjalna.

brak_zdjecia

Pani Danuta

Pani Danuta jest osobą chorą w podeszłym wieku. Wraz ze schorowanym mężem z trudem wiążą koniec z końcem, ponieważ dwie bardzo niskie emerytury wystarczają jedynie na opłaty i skromne życie. Co miesiąc brakuje pieniędzy na niezbędne lekarstwa...

swietej pamieci

Ś. P. Pani Maria

Pani Maria ma 90 lat. Po śmierci męża i syna mieszka zupełnie sama. Cierpi na liczne choroby. Utrzymuje się ze skromnej renty, która często nie wystarcza na wszystkie potrzeby, w tym na leki. Najbardziej doskwiera Jej samotność...

swietej pamieci

Ś. P. Pani Barbara

Pani Barbara znalazła się pod opieką Fundacji powodu nawrotu nowotworu, który uniemożliwił jej normalne funkcjonowanie. Ułatwiliśmy Mężowi Pani Barbary trudną opiekę domową nad Chorą, wypożyczając łóżko rehabilitacyjne.

Wspomóż realizację naszych celów statutowych

Każda, nawet najdrobniejsza wpłata jest dla nas ogromnym wsparciem. To właśnie dzięki Tobie możemy objąć opieką kolejnych Potrzebujących pomocy. Dziękujemy!